BFC233924473
MFR.Part #
BFC233924473
JLCPCB Part #
C5558006
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS