RWR81NR180DRS70
MFR.Part #
RWR81NR180DRS70
JLCPCB Part #
C1842850
Description
-55℃~+250℃ 180mΩ 1W Wirewound Resistor ±0.5% ±650ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors