39D607G030JE6
MFR.Part #
39D607G030JE6
JLCPCB Part #
C1650884
Package
Plugin,D25.7xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 29mm 30V 500hrs@85℃ 600uF 插件,D25.7xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded