Y0007796R000T0L
MFR.Part #
Y0007796R000T0L
JLCPCB Part #
C1475518
Description
-55℃~+125℃ 600mW 796Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS