RWR81N1100FRB12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR81N1100FRB12
JLCPCB Part #
C1465832
Package
Plugin,D2.2xL6.4mm
Description
-55℃~+250℃ 110Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors