P0402Y5102BNT
MFR.Part #
P0402Y5102BNT
JLCPCB Part #
C4114909
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS