AZ23B6V2-E3-18
MFR.Part #
AZ23B6V2-E3-18
JLCPCB Part #
C7079112
Description
1 Pair Common Anode 100nA@2V 10Ω 300mW 6.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS