Y07862K20000F9L
MFR.Part #
Y07862K20000F9L
JLCPCB Part #
C1469987
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS