RWR80S1R10DRS73
MFR.Part #
RWR80S1R10DRS73
JLCPCB Part #
C1837945
Description
-55℃~+250℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors