Y4021357R000Q9R
MFR.Part #
Y4021357R000Q9R
JLCPCB Part #
C4210420
Description
-55℃~+150℃ 100mW 357Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS