RWR80S1800DSB12
MFR.Part #
RWR80S1800DSB12
JLCPCB Part #
C3486949
Description
-55℃~+250℃ 180Ω 2W Wirewound Resistor ±0.5% ±20ppm/℃ Plugin,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors