RWR80S4R75FRB12
MFR.Part #
RWR80S4R75FRB12
JLCPCB Part #
C1458235
Description
-55℃~+250℃ 2W 4.75Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors