AZ23C10-G3-08
MFR.Part #
AZ23C10-G3-08
JLCPCB Part #
C6127916
Description
1 Pair Common Anode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS