RWR80S1000BRS73
MFR.Part #
RWR80S1000BRS73
JLCPCB Part #
C3550240
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors