RWR80S1000FRS73
MFR.Part #
RWR80S1000FRS73
JLCPCB Part #
C1832412
Description
-55℃~+250℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors