RWR80S10R0BRS73
MFR.Part #
RWR80S10R0BRS73
JLCPCB Part #
C3440806
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors