RWR80S3830FRB12
MFR.Part #
RWR80S3830FRB12
JLCPCB Part #
C3444156
Description
-55℃~+250℃ 2W 383Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors