RWR80N30R0FRB12
MFR.Part #
RWR80N30R0FRB12
JLCPCB Part #
C1469572
Description
-55℃~+250℃ 2W 30Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors