RWR80S2100FRS70
MFR.Part #
RWR80S2100FRS70
JLCPCB Part #
C1830575
Description
-55℃~+250℃ 210Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors