RWR80N1351BRS73
MFR.Part #
RWR80N1351BRS73
JLCPCB Part #
C3532591
Description
-55℃~+250℃ 1.35kΩ 2W Wirewound Resistor ±0.1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors