BFC233921682
MFR.Part #
BFC233921682
JLCPCB Part #
C3299285
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 6.8nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS