RER50F35R6RC02
MFR.Part #
RER50F35R6RC02
JLCPCB Part #
C1572859
Description
20W 35.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance