RWR78S3651FRB12
MFR.Part #
RWR78S3651FRB12
JLCPCB Part #
C1458948
Description
-55℃~+250℃ 10W 3.65kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors