RWR78N2R00FSS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWR78N2R00FSS73
JLCPCB Part #
C3560501
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-55℃~+250℃ 10W 2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors