IMS05SH1R0K
MFR.Part #
IMS05SH1R0K
JLCPCB Part #
C19411893
Description
1.07A 140MHz 1uH 44@25MHz 70mΩ ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS