RCP2512W1K60JEB
MFR.Part #
RCP2512W1K60JEB
JLCPCB Part #
C4258264
Description
-65℃~+155℃ 1.6kΩ 3.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS