RWR74S8R00FRB12
MFR.Part #
RWR74S8R00FRB12
JLCPCB Part #
C3520354
Description
-55℃~+250℃ 5W 8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors