RWR74S7501FRB12
MFR.Part #
RWR74S7501FRB12
JLCPCB Part #
C1450071
Description
-55℃~+250℃ 5W 7.5kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors