IHSM5832ER8R2L
MFR.Part #
IHSM5832ER8R2L
JLCPCB Part #
C2052396
Package
SMD,16.3x8.1mm
Description
2A 47mΩ 8.2uH ±15% SMD,16.3x8.1mm Power Inductors ROHS