RWR74S2501FRB12
MFR.Part #
RWR74S2501FRB12
JLCPCB Part #
C3554793
Description
-55℃~+250℃ 2.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors