RWR74S6491FRRSL
MFR.Part #
RWR74S6491FRRSL
JLCPCB Part #
C1833696
Description
-55℃~+250℃ 5W 6.49kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors