ERL208K4500FKEK500
MFR.Part #
ERL208K4500FKEK500
JLCPCB Part #
C3544924
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors