RWR74S1150FRRSL
MFR.Part #
RWR74S1150FRRSL
JLCPCB Part #
C1835024
Description
-55℃~+250℃ 115Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors