Y162739K0000A9R
MFR.Part #
Y162739K0000A9R
JLCPCB Part #
C4008603
Description
-55℃~+150℃ 39kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS