RWR74S10R0DRBSL
MFR.Part #
RWR74S10R0DRBSL
JLCPCB Part #
C1475792
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors