P0805Y1780BBT
MFR.Part #
P0805Y1780BBT
JLCPCB Part #
C4192830
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount