RWM0410R120JR15E1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWM0410R120JR15E1
JLCPCB Part #
C19620365
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 120mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±75ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS