CP00032R000KE66
MFR.Part #
CP00032R000KE66
JLCPCB Part #
C19529718
Description
-65℃~+275℃ 2Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS