RWC250R0AL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RWC250R0AL
JLCPCB Part #
C5739730
Package
1206
Description
-65℃~+155℃ 250Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS