ROX60050K0FNF5
MFR.Part #
ROX60050K0FNF5
JLCPCB Part #
C1487126
Description
-55℃~+230℃ 20W 50kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL153.7mm Through Hole Resistors ROHS