RNC55H1542BSR3665
MFR.Part #
RNC55H1542BSR3665
JLCPCB Part #
C3539088
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors