ROX600500MFNF5
MFR.Part #
ROX600500MFNF5
JLCPCB Part #
C1487520
Description
-55℃~+230℃ 20W 500MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D7.9xL153.7mm Through Hole Resistors ROHS