NTCS0805E3103HLT
MFR.Part #
NTCS0805E3103HLT
JLCPCB Part #
C3195203
Package
0805
Description
-40℃~+150℃ 0.8mm 1.25mm 10kΩ 10s 210mW 2mm 3.5mW/℃ 3570K ±3% ±3% 0805 NTC Thermistors ROHS