ROX60020K0FKF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX60020K0FKF5
JLCPCB Part #
C1487509
Package
Plugin,D7.9xL153.7mm
Description
-55℃~+230℃ 20W 20kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL153.7mm Through Hole Resistors ROHS