ROX500132KFKF5
MFR.Part #
ROX500132KFKF5
JLCPCB Part #
C1487036
Description
-55℃~+230℃ 132kΩ 16W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS