Y07936K25000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y07936K25000T0L
JLCPCB Part #
C1473705
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.25kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors