ROX300162KFKF5
MFR.Part #
ROX300162KFKF5
JLCPCB Part #
C1476915
Description
-55℃~+230℃ 10W 162kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS