ROX50010M0JNF5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ROX50010M0JNF5
JLCPCB Part #
C1486060
Package
Plugin,D7.9xL128.3mm
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 16W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL128.3mm Through Hole Resistors ROHS