ROX30010M0JNF5
MFR.Part #
ROX30010M0JNF5
JLCPCB Part #
C1480437
Description
-55℃~+230℃ 10MΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL77.5mm Through Hole Resistors ROHS