RN55E5763FBSL
MFR.Part #
RN55E5763FBSL
JLCPCB Part #
C1432944
Description
-65℃~+175℃ 125mW 576kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors